מימון נדלן

מימון נדל"ן מסחרי

אם אתה יזם נדלן, זקוק למזומנים כדי להקים פרויקט נדלן, ידע יש, ניסיון יש, הפתרון מונח כאן לפניך עם יועץ מקצועי שעשה מימון פרויק נדלן גם לקטנים וגם לגדולים, עם הבנקים הגדולים, עם גופי המימון המובילים במשק, פתרון מהיר ומקצועי ונכון תוך פחות משבוע. גם אם סורבת בבנק ואתה מעוניין לקבל משכנתא למסורבי בנקים  – יש לי את הפתרון!

יועץ מקצועי ומנוסה בעל קשרים עם סמנכ"לים בבנקים וחברות ביטוח:

צור קשר עם יעקב אלון 050-762-7623

מימון הוא חלק בלתי נפרד מעסקת נדל"ן. מרבית היזמים המעוניינים להשקיע בנדל"ן אינם מחזיקים את מלוא הסכום הנדרש להם לרכישת הנכס, או לפחות אינם רוצים להשקיע את כל הכסף שיש להם בחשבון לצורך כך. על כן, כדאי לעשות זאת בצורה המהירה והטובה ביותר הן פונים לטובת קבלת מימון נדל"ן מהבנק או מגוף אשראי חיצוני ובאמצעות כסף זה יכולים להשלים את ההון האישי שלהם ולבצע את הרכישה של הנכס הרצוי.

אחד הרעיונות שמאפשרים לכם להשתקם הוא באמצעות הרעיון שניתן להתחיל להחזיר את המשכנתא חמש שנים לאחר קבלת הסכום (גישור/ בלון).

השקעות נדל"ן בישראל

השקעה בנדל"ן היא ללא ספק אחת האופציות הטובות ביותר לכל אדם לייצר לעצמו הכנסה פסיבית מהימנה ואיכותית. באמצעות השקעה בנדל"ן ניתן יהיה להשיג עתיד טוב יותר, להשקיע בעתיד עם איכות חיים גבוהה יותר ולתת לכסף לעבוד עבורנו. מלבד ההכנסה החודשית השכרת הנכס, ניתן יהיה לבחון ולבחור מראש בנכסים הצפויים להעלות את ערכם בשנים הקרובות ועל ידי כך להגדיל משמעותית את התשואה הפוטנציאלית של העסק שלכם.

אל מי פונים לטובת קבלת מימון נדל"ן?

כדי לקבל מימון נדל"ן ניתן לפנות אל מספר גופים פיננסיים שונים. בראש ובראשונה ניתן לפנות אל הבנק. יש מגוון בנקים המתמחים במתן משכנתאות מימון לנדל"ן ובמידה ודירוג האשראי שלכם תקין ויש לכם הון אישי מספק, ישמחו להעניק לכם מימון נדל"ן לרכישת הנכס המדובר. במידה ודירוג האשראי שלכם מעט נמוך יותר זה עשוי להיות מאתגר יותר לקבל מימון נדל"ן.

היתרונות בקבלת מימון נדל"ן:

  • אין צורך לחכות שיהיה לכם מספיק הון אישי לרכוש את הנכס במלוא הסכום. תוכלו לקחת מימון נדל"ן ולתת לכסף לעבוד עבורכם בינתיים.
  • לעתים אין אפשרות לחסוך מספיק הון אישי כדי להגיע לנכס ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא מימון נדל"ן.
  • נותנים לכסף לעבוד עבורנו ומתחילים להכין את ההון אישי לנכס הבא. בהמשך ניתן למכור את הנכס, לכסות את המימון לנכס זה ולהכפיל את כמות הנכסים.
  • ניתן למנף את הנכס הנוכחי למימון נכס נוסף ולהמשיך לפתח את אימפריית הנדל"ן שלכם.

אם אתם מחפשים את הגוף המתאים לקחת ממנו את המימון, תוכלו לפנות אלי – יעקב אלון, יועץ פיננסי בכיר ובעל ניסיון רב, אשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם לגבי אפשרויות המימון השונות ואף ללוות אתכם בהליך הבנייה בפרויקט זה ובבאים אחריו. פתרון יש רק צריך להתקדם, דברו איתי 050-762-7623

השקעות נדל"ן בישראל

מימון נדלן

מאמרים נוספים

[contact-form]  

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית - יש לי את הפתרון! אני יועץ מקצועי ומנוסה בעל קשרים עם סמנכ"לים בבנקים וחברות ביטוח. ✔️ בעל תואר במנהל עסקים והנדסת תעשייה וניהול ✅ בעל חותם אמינות של BDO 🚩 ריביות הנמוכות ב 2-3 אחוז מכל גוף אחר ✅ התשלום על בסיס הצלחה בלבד כך תקבל משכנתא לכל מטרה🚩 תשלום על [...]

Leos Media & Interactive
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
Call Now Button